Identiteit.png
Communicatietechnieken.png

Gidsen behalen 8e en 12e plaats bij RSW

11 t/m 13 april vonden in de Stiphoutse bossen de Regionale Scoutingwedstrijden (RSW) plaats met als thema Pirates. Tijdens dit weekend kampeerden ruim 200 Scouts (36 teams) in de leeftijd van 10-15 jaar uit de regio Helmond, volledig zelfstandig in de bossen. In wedstrijdverband, waarbij ze beoordeeld werden op sport, spel, samenwerking en echte Scoutingactiviteiten.

 

Onze Gidsen van team Oomiezoomie's mochten de 12e prijs in ontvangst nemen. De Fight Pirates behaalden een hele knappe top-10 klassering en eindigden op de 8e plaats. Bovendien mocht dit team ook de speciale Fair Play prijs in ontvangst nemen voor hun goede inzet en positieve deelname. Knappe prestatie, proficiat!

Veilig_en_Gezond.png
Houthakker.png