Expressie.png
Artiest.png

Zomerkamp 2014

“Wie gaat er mee naar de Zuiderzee?” – Zomerkamp Nunspeet 2014

Van 16 augustus tot 23 augustus was het weer zover! We mochten op kamp. De gidsen sloegen dit jaar hun kamp op in Nunspeet. Dit was wel een eindje rijden. Het thema van deze week was “Wie gaat er mee naar de Zuiderzee?”. We hebben onze tenten en keukens op zaterdag opgebouwd. Zondag hebben we een leuke fiets tocht gedaan. We fietsen een deel over de Veluwe en kwamen ook een zandverstuiving tegen.

Daar hebben we een kompasdoorsteek gedaan. Op maandag zijn we in het zwembad wezen schuilen. Dinsdag gingen we stadten in Apeldoorn, de Gidsen hebben vele lekkernijen en souvenirtjes gekocht. Woensdag mochten we met de boswachter op stap en zijn we op de fiets naar Elburg geweest. Dit is een oud vissersdorpje in de buurt. Donderdag zijn we het water op geweest en mochten de Gidsen zelf ook de motorboot besturen. Op vrijdag zijn we op excursie geweest bij Mayonna. Een bedrijf waar vis wordt verwerkt en verpakt. We hebben heel wat vissen in onze handen gehad. Zaterdag was het al weer tijd om in te pakken en naar huis te gaan. Op de boerderij hebben we afscheid genomen van Mandy en Jasmijn en de winnaars van de kamptotem en de rode draad bekend gemaakt. Het was een super leuke week.

Voor een kleine sfeer impressie kun je ook ons online fotoboek bekijken op deze website.

Groetjes van de Gidsenleiding.

UST_Tochttechnieken.png
Kampeerder.png