Nieuwe Site Explorers

Nieuwe Site Explorers

Wie zijn de Explorers ?

Explorers zijn jongens tussen de 14 en 18 jaar en draaien groep op dinsdagavond van 19:30 tot 21:30 uur.

Zelfstandig

Van de Explorers wordt een grote zelfstandigheid verwacht. Leiding moet vooral als begeleiding gezien worden. Met elkaar wordt bepaald wat je gaat doen. De Explorers hebben een eigen bestuur (Explorerraad) en de taken worden verdeeld. Daarnaast moet je als Explorer zelf jullie programma's bedenken en voorbereiden. Hulp krijg je van de begeleiders. Die kunnen je op ideeën brengen en

kunnen je helpen als dat nodig is.

Wat doet een Explorer?

De Explorers bedenken dus zelf hun programma en bepalen dus zelf wat ze gaan doen. Hierbij valt te denken aan een dropping, zwemmen, sjorren, mountainbiken, etc. Net als de andere speltakken gaan de Explorers ook op kamp. Alleen gaan de Explorers vaak naar het buitenland. Zo zijn de Explorers bijvoorbeeld in Engeland, Denemarken en Frankrijk geweest.

Meer informatie?

Voor meer informatie over de Explorers kun je een kijkje nemen op deze website of contact opnemen met hun contactpersoon Simon van de Westerlo Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..